Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kontakt

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kontakt

ul. Straszewskiego 25/4 (sekretariat)
31-113 Kraków
Telefon: +48 12 663 39 03
Kontakt
ul. Straszewskiego 25/4 (sekretariat)
31-113 Kraków

Informacje kontaktowe

bzp@uj.edu.pl
Adres: ul. Straszewskiego 25/4 (sekretariat), 31-113 Kraków
Telefon: +48 12 663 39 03
Faks: +48 12 663 39 14

Godziny pracy
7:30 - 15:30, od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Połączenia do pracowników: +48 12 663 + numer wewn.

KIEROWNICTWO

dr Monika Poniewierska
Kierownik Działu
tel. wewn. 39 16
monika.poniewierska@uj.edu.pl

mgr Anna Łukasik-Socha
Zastępca Kierownika - Z-ca kierownika ds. usług finansowanych ze środków własnych UJ
tel. wewn. 10 67
a.lukasik@uj.edu.pl

mgr Artur Wyrwa
Zastępca Kierownika - Z-ca kierownika ds. dostaw i robót budowlanych finansowanych ze środków własnych UJ
tel. wewn. 39 42
artur.wyrwa@uj.edu.pl

SEKRETARIAT

lic. Aneta Dyrba 
tel. wewn. 39 03
aneta.dyrba@uj.edu.pl

mgr Olga Art-Janica
tel. wewn. 39 15
olga.art@uj.edu.pl

PRACOWNICY

mgr Karolina Gorczyca
tel. wewn. 39 12
kk.gorczyca@uj.edu.pl

mgr inż. Joanna Marzęda
tel. wewn. 10 68
joanna.marzeda@uj.edu.pl

mgr Piotr Molczyk
tel. wewn. 39 02
piotr.molczyk@uj.edu.pl

mgr Anna Onderka
tel. wewn. 39 09
anna.onderka@uj.edu.pl

mgr Joanna Piecuch
tel. wewn. 39 32
joanna.piecuch@uj.edu.pl

mgr Katarzyna Wastag
tel. wewn. 39 63
katarzyna.wastag@uj.edu.pl

mgr Mirosław Wolak
tel. wewn. 39 05
miroslaw.wolak@uj.edu.pl

mgr Jerzy Wordliczek
tel. wewn. 10 66
jerzy.wordliczek@uj.edu.pl

mgr Jolanta Szymanek-Górniak
tel. wewn. 39 57
jolanta.szymanek@uj.edu.pll

mgr Wojciech Sypek
tel. wewn. 39 52
wojciech.sypek@uj.edu.pl

mgr Anna Janczura - (urlop)

e-mail anna.janczura@uj.edu.pl.

Informacje kontaktowe

bzp@uj.edu.pl

Adres: ul. Straszewskiego 25/4 (sekretariat), 31-113 Kraków

Telefon: +48 12 663 39 03
Faks: +48 12 663 39 14