Zaproszenie z dnia 30 grudnia 2019 r do składania ofert

Termin składania ofert: 09.01.2020
Kontakt: mgr Anna Onderka, email;anna.onderka@uj.edu.pl, tel 12 663 39 09

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu (wyniku) postępowania

Kraków, dnia 20 styczeń 2020 r.

Dotyczy: postępowania prowadzonego w trybie procedury ogłoszenia zaproszenia do złożenia ofert, w oparciu o art. 138o ust. 2 – 4 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień   publicznych t. j. Dz. U. 2019 poz. 1843 ze zm.), którego przedmiotem jest wyłonienie  Wykonawcy w zakresie przeprowadzenia certyfikowanych szkoleń dla studentów- Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum w podziale na 3 części, nr 80.272.481.2019.

Adresaci:

1.Medycyna Praktyczna –Szkolenia s.c

ul. Rejtana 2,

ZAWIADOMIENIE O ROZSTRZYGNIĘCIU (WYNIKU) POSTEPOWANIA

W CZĘŚCI 1-3

Część 1

Za najkorzystniejszą uznano ofertę Medycyny Praktycznej –Szkolenia s.c, ul. Rejtana 2,

30-510 Kraków (oferta nr 1),  z uwagi na złożenie najkorzystniejszej oferty przy spełnieniu warunków i wymagań Zamawiającego określonych w Zaproszeniu, za co oferta Wykonawcy otrzymała wynik w kryterium  cena 10 pkt. Firma oferowała cenę przedmiotu zamówienia
w wysokości 69 600 zł  netto.

Część 2

30-510 Kraków  (oferta nr 1),  z uwagi na złożenie najkorzystniejszej oferty przy spełnieniu warunków i wymagań Zamawiającego określonych w Zaproszeniu, za co oferta Wykonawcy otrzymała wynik w kryterium  cena 10 pkt. Firma oferowała cenę przedmiotu zamówienia w wysokości  45 600 zł netto.

Część 3

30-510 Kraków (oferta nr 1),  z uwagi na złożenie najkorzystniejszej oferty przy spełnieniu warunków i wymagań Zamawiającego określonych w Zaproszeniu, za co oferta Wykonawcy otrzymała wynik w kryterium  cena 10 pkt. Firma oferowała cenę  przedmiotu zamówienia w wysokości 69 600 zł netto.

Prosimy o potwierdzenie w dniu dzisiejszym odbioru czytelnego niniejszego pisma faksem na numer telefonu: +4812-663-39-14 lub e-mailem na adres: anna.onderka@uj.edu.pl

W razie braku wyraźnego potwierdzenia z Państwa strony w postępowaniu dowodowym zamawiający przedłoży dowód nadania faksu lub pisma przesłanego pocztą elektroniczną.

1. strona internetowa UJ;