Zaproszenie z dnia 12.09.2019 r.

Nr sprawy: 80.272.313.2019
Termin składania ofert: 20.09.2019 , godzina 09:00
Kontakt: Anna Onderka tel 12-663-39-09 anna,onderka@uj.edu.pl, Jerzy Wordliczek tel 12-663-10-66, e-mail: jerzy.wordliczek@uj.edu.pl

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu (wyniku) postępowania dla części 1,2,3

Kraków, dnia 4.10.2019 r.

Dotyczy: postępowania prowadzonego w trybie procedury ogłoszenia zaproszenia do złożenia ofert, w oparciu o art. 138o ust. 2 – 4 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz.U. 2018 poz. 1986 ze zm.), którego przedmiotem jest na wyłonienie Wykonawcy w zakresie przeprowadzenia certyfikowanych szkoleń medycznych dla studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego w podziale na 7 części.

Adresaci:

Zespół Ekspertów Manager Pelczar sp. j. ul. Wielopole 18b, 31-072 Kraków
Medycyna Praktyczna Szkolenia s.c. ul Rejtana 2, 30-510 Kraków

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu (wyniku)  postępowania w częściach 1-3

Część 1

Zamawiający za najkorzystniejszą uznał ofertę nr 2 złożoną przez: Medycyna Praktyczna Szkolenia s.c. ul Rejtana 2, 30-510 Kraków, cena 48 000,00 zł. Oferta Wykonawcy, przy spełnieniu warunków i wymagań Zamawiającego określonych w Zaproszeniu do złożenia oferty, otrzymała w kryterium „cena ryczałtowa brutto” (waga kryterium 100%) - 10 punktów.

Pozostali Wykonawcy, którzy złożyli ofertę:

Zespół  Ekspertów Manager Pelczar sp. j. ul. Wielopole 18b, 31-072 Kraków (oferta nr 1) z ceną 41 800 zł. Oferta Wykonawcy została odrzucona na podstawie  zapisów punktu 5)7 Zaproszenia.

Zgodnie z zapisem zawartym w tym punkcie, Zamawiający może odrzucić ofertę Wykonawcy, jeżeli jest niezgodna z wymogami Zaproszenia.

W dniu  23 września 2019 r., Zamawiający zwrócił się do Wykonawcy pismem, w którym wezwał Wykonawcę do uzupełnienia oferty, na podstawie zapisu punktu 7) 5 Zaproszenia. Zamawiający wezwał Wykonawcę do przedłożenia Załącznika nr 1 do formularza oferty, zawierającego oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania oraz
o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu.

Z przedłożonego oświadczenia przez Wykonawcę, nie wynika, iż zrealizował szkolenia,
w zakresie tematyki objętej częścią pierwszą przedmiotu zamówienia, określonej
w Zaproszeniu. Wykonawca miał wykazać, iż w ciągu ostatnich trzech lat, licząc wstecz od dnia upływu terminu składania ofert, zrealizował lub realizuje co najmniej dwa szkolenia
z tematyki odpowiadającej przedmiotowi zamówienia, Wykonawca nie  spełnił warunku, jaki postawił Zamawiający w zakresie wymaganego doświadczenia.

Część 2

Zamawiający za najkorzystniejszą uznał ofertę nr 1 złożoną przez: Medycyna Praktyczna Szkolenia s.c. ul Rejtana 2, 30-510 Kraków, z ceną 43 200,00 zł. Oferta Wykonawcy, przy spełnieniu warunków i wymagań Zamawiającego określonych w Zaproszeniu do złożenia oferty, otrzymała w kryterium „cena ryczałtowa brutto” (waga kryterium 100%) - 10 punktów.

Pozostali Wykonawcy, którzy złożyli ofertę:

Zespół Ekspertów Manager Pelczar sp. j. ul. Wielopole 18b, 31-072 Kraków – Wykonawca otrzymał w kryterium „cena ryczałtowa brutto” – 7,29 pkt.

Część 3

Zamawiający za najkorzystniejszą uznał ofertę nr 2 złożoną przez: Medycyna Praktyczna Szkolenia s.c. ul Rejtana 2, 30-510 Kraków, cena 48 000,00 zł. Oferta Wykonawcy, przy spełnieniu warunków i wymagań Zamawiającego określonych w Zaproszeniu do złożenia oferty, otrzymała w kryterium „cena ryczałtowa brutto” (waga kryterium 100%) - 10 punktów.

Pozostali Wykonawcy, którzy złożyli ofertę:

Zespół  Ekspertów Manager Pelczar sp. j. ul. Wielopole 18b, 31-072 Kraków (oferta  nr 1)  z ceną 37 800,00 zł. Oferta Wykonawcy została odrzucona na podstawie  zapisów punktu 5)7 Zaproszenia.

W dniu  23 września 2019 r., Zamawiający zwrócił się do Wykonawcy pismem, w którym wezwał Wykonawcę do uzupełnienia oferty, na podstawie zapisu punktu 7) 5 Zaproszenia. Zamawiający wezwał Wykonawcę do przedłożenia Załącznika nr 1 do formularza oferty, zawierającego oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania oraz
o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu.

w zakresie tematyki objętej częścią trzecią przedmiotu zamówienia, określonej
z tematyki odpowiadającej przedmiotowi zamówienia, Wykonawca nie  spełnił warunku, jaki postawił Zamawiający w zakresie wymaganego doświadczenia.

Prosimy o potwierdzenie w dniu dzisiejszym odbioru czytelnego niniejszego pisma faksem na numer telefonu: +4812-663-39-14 lub e-mailem na adres: anna.onderka@uj.edu.pl

W razie braku wyraźnego potwierdzenia z Państwa strony w postępowaniu dowodowym zamawiający przedłoży dowód nadania faksu lub pisma przesłanego pocztą elektroniczną.

z poważaniem

1. strona internetowa UJ;